poniedziałek, 7 grudnia 2015

BLOGMAS #7

TO TYLKO TWOJA DECYZJA.
Hello!
Jak wiecie moje włosy z natury są kręcone i to bardzo kręcone. Z jednej strony to + a z drugiej -.
Zawsze jest tak, że ci którzy mają proste chcą mieć kręcone i na odwrót. Właśnie tak jest czasem w moim przypadku.
 Często myślę sobie ''wow Julka świetne włosy takie kręcone nikt takich nie ma'', a czasem jak je wyprostuje to podsuwa się inna myśl ''wow Jula wyglądasz jak nie ty super''!. I zadajesz sobie pytanie jak Ci jest lepiej. Inni mówią że lepiej Ci w kręconych inni, że w prostych, jeszcze inni mówią, że lepiej Ci w prostych bo nie masz szopy na głowie.
Super nie? I pytanie co wybierasz? Każdy by Ci powiedział posłuchaj głosu serca. Taaaa łatwo komu mówić.I jesteś w czarnej kropce, nie wiesz co zrobić. A więc co robisz?  
Pytanie było CO ROBISZ? Na pewno wybierz sam. Możesz poprosić o pomoc znajomych, przyjaciół, rodzinne. Ale to tylko TWOJA decyzja. Bardzo ciężko wybrać decyzję, która będzie dobra. Mijają dni, a nawet lata i nadal nie znasz odpowiedzi. CO ROBISZ ?
Akurat ten przykład jest dość banalny ale jakoś taki mnie natchnął.
Wiem ludzie mają ważniejsze i cięższe decyzje, które muszą podjąć ale nie wiedzą, który wariant wybrać.Zaczynają od takich głupich decyzji.Czy iść w prawo, w lewo, zawrócić, iść prosto czy stać w miejscu. Od małego mamy swoje własne decyzje które czasem trudno nam wybrać, dlatego od takich beznadziejnie głupich decyzji zaczynamy i przygotowujemy się do podjęcia cięższych bardziej odpowiedzialnych.To by było na tyle z mojej weny twórczej, Jak wam podobają się takie posty?

JULA

XXX

    

1 komentarz:

 1. jejku codowny post !
  czekam na wiecej
  oby tak dalej
  bede zagladac tutaj czesciej !
  obserwuje ♥

  ZAPRASZAM DO MNIE
  zoozelooveblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń